Od ślubu Pajki i Pitera minął już miesiąc – a ja mam wrażenie jakby to wszystko  było przed chwilą. Te wszystkie emocje, tańce i niezapomniane chwile. Mam nadzieję, że wszyscy którzy w tym uczestniczyli dalej pamiętają jak było cudownie.

Cały poranek i drogę do Bukowna martwiłam się troszkę pogodą, która nie była zbyt pewna. Gdy na sesji narzeczeńskiej zapytałam Pajkę i Pitera czy mają jakąś alternatywę jeżeli będzie padało – dostałam odpowiedź – nie będzie padało. I tak jak powiedzieli – tak było. Jednak wiatr był tak mocny podczas ceremonii, że wszystko rozwiewało.

Podobno miłość jest jak wiatr – nie widać jej lecz czuć. Może właśnie dlatego tego dnia było tak wiecznie – ponieważ w powietrzu krążyło tak dużo miłości.

Kochani, dziękuję Wam za to, że mogłam z Wami w ten dzień być. Po prostu być i dokumentować te wszystkie wspaniałe chwile.

Zapraszam do obejrzenia 146 klatek z tego dnia! 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/zuzamalina.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3721